PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106958}

Dowód

Proof
6,7 27 910
ocen
6,7 10 1 27910
5,6 5
ocen krytyków
Dowód
powrót do forum filmu Dowód

bzdura

ocenił(a) film na 5

musze nieskromnie przyznac ze mam jako takie pojecie o matematyce i film jest pelen glupot: matematycznych (ale to akurat nie przeszkadzalo mi najbardziej), ale z ta GRAFOLOGIA scenarzysta pojechal ostro po bandzie twierdzac ze nie da sie odroznic pisma ojca od corki-nawet nie chce mi sie tego komentowac...


zakonczenie bylo tak strasznie beznadziejne ze szkoda slow

wiazalem z tym filmem pewne nadzieje, ale sie rozczarowalem :|

ocenił(a) film na 5
Orest_Lenczyk

Cześć , ja może nie mam tyle wspólnego z matematyką chociaż studiuje informatykę , pojęcia użyte w filmie nie są mi obce , więc chciałem się zapytać o jakich błędach mówisz ? Mi osobiście film się nie podobał !! Ale na temat gustów się nie dyskutuje !

ocenił(a) film na 5
Orest_Lenczyk

Cześć , ja może nie mam tyle wspólnego z matematyką chociaż studiuje informatykę , pojęcia użyte w filmie nie są mi obce , więc chciałem się zapytać o jakich błędach mówisz ? Mi osobiście film się nie podobał !! Ale na temat gustów się nie dyskutuje !

Orest_Lenczyk

Może i tak, ale ten asysten grafologiem na pewno nie był. Ja na przykład mam niemal identyczny styl pisma jak moja matka. Ciekawe czy byś dał radę odróżnić?

Orest_Lenczyk

Musze nieskromnie przyznac, ze skonczylem matematyke, ale bzdur matematycznych w filmie nie zauwazylem. Prosze, wskaz mi coz takiego jest bzdura, o WIELKI :P

ocenił(a) film na 5
jagr

hmm bardzo chetnie, ale szczerze mowiac najzwyczajniej w swiecie zapomnialem :D tzn pamietam mniej wiecej fabule, ale nie jestem juz w stanie odpowiedziec na to pytanie :)

a jesli chodzi o charakter pisma, to z kolei jestem przekonany że nie istnieją na ziemii dwie osoby o identycznym charakterze pisma, wgłębiając się chociaż trochę w to zagadnienie, można poznać sporo jego cech charakterystycznych, a nawet dowiedzieć się całkiem sporo o autorze, ciekawa sprawa, polecam :)

ocenił(a) film na 5
Orest_Lenczyk

W filmie padało wyrażenie "handwriting expert", które po polsku zostało nieprawidłowo przetłumaczone jako "gafologia".
Podobieństwa między pismami dwóch spokrewnionych osób są odnotowane, jednak w przypadku długich rękopisów (np. jak w filmie 40 stronicowy zeszyt) można je odróznić i zidentyfikować co kto napisał.
A grafolog to jest taki facet który wróży z fusów i na podstawie pisma mówi o cechach charakteru osoby piszącej. Równie dobrze mógłby używać wahadełka.
Na matematyce się niestety nie znam:(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones