PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106958}

Dowód

Proof
6,7 27 910
ocen
6,7 10 1 27910
5,6 5
ocen krytyków
Dowód
powrót do forum filmu Dowód

Film przypomina mi niskobudzetowe "dziela", ktorych tematyka sa hackerzy komputerowi, wlamiania itp. Wielka sensacja na temat czegos tajemniczego, czyli w tym wypadku matematyki. Autorzy chyba licza na "durnych Amerykanow" (przepraszam - chodzi mi o stereotyp), ktorzy popadna w zachwyt, gdy zobacza jak ktos wyprowadza wzory matematyczne. Najlepiej gdy robi to w nocy, jest zmeczony, ma zmierzwiona fryzure i wszyscy w okolo uwazaja go za swira. Wtedy na pewno jest geniuszem, a cala sprawa jest wielce tajemnicza i niezwykla.
Swietna obsada, nie rekompensuje slabawej gry aktorow. Muzyka doskonala - troche mroczna i tajemnicza - moim zdaniem zupelnie zmarnowana w tym filmie.
Podsumowujac: ogladanie "Proof" to strata czasu.

ocenił(a) film na 7
artus

widać niebardzo znasz się na filmach ... ; / proof jest bardzo dobry a Ty po prostu nie zrozumiałes tego filmu ... to przykre dla mnie "dowód" 9/10

ocenił(a) film na 3
artus

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać.... i żałuje straconego czasu. Hm.. i zastanawiam się co autorzy chcieli przekazać? Czy to miał byc element jakiejś kampanii na rzecz osób psychicznie chorych? Jezeli tak to plama na całej linii.

artus

Film troche nudzil, wiem ze to nie zaden film akcji ale nawet te podejscie do tematu bylo po prostu za płytkie...
Koniec mogl być lepszy , dac wiecej satysfakcji .. ale jaki film taki koniec i takie wrazenia:)

ocenił(a) film na 7
artus

Widać, że niekażdy jest dość inteligentny aby zrozumieć ten film. Płytki koniec, nudnawy film, słaba gra aktorska rozumiem że to niejest film akcji no ale bez przesady zacznijcie wykorzystywać szare komórki jak coś ogladacie. Ehh po co ja się męcze odpisując wogóle.
Jak dla mnie film bardzo dobry. Polecam.

Rimer

Odniesienie do mojej inteligencji w takiej formie po prostu mi pochlebia :D :D :D :D

artus

Widzę artus,że nasze opinie na temat tego filmu są niemal identyczne.Odniosłem podobne wrażenia,zreszta napisałem o tym w temacie "Wielkie NIC".Ten obraz absolutnie niczego nie wnosi,a jest zrobiony na siłę i właściwie wszystko poza muzyką nie jest warte uwagi.Zawiodła mnie nawet Gwyneth Paltrow,która bardzo lubię.Co do innych uzytkowników wypowiadajacyh się tutaj,to bardzo śmieszą mnie opinie w stylu "nie znasz się na filmach" albo "nie jesteś inteligentny",to najgłupsze "argumenty" jakimi mozna się posłużyć.Tylko dlatego,że komuś film się nie podobał i miał odwagę szczerze o tym napisać? Ludzie nie przesadzajcie ! "Dowód" nie jest filmem akcji i wiadomo,że zbyt wiele tu się nie dzieje,ale widziałem przynajmniej kilka filmów w których akcja toczy się naprawdę powoli,a filmy te są o niebo bardziej interesujące od tej produkcji.

ocenił(a) film na 5
artus

Zgadzam sie z opiniami kolegów odnośnie tego, że film jest nudny. Porównywanie go z "Pięknym Umysłem" wogóle mija sie z celem. Pytanko do tych mądrych co uważają że nie rozumiemy filmu: co wam sie tak spodobało ???Ze mamy 4 misiące zimna i 4 ciepła??? Choleneder no faktycznie odkrycie. "Piękny Umysł"- 10/10. "Dowód"-połowa.

ocenił(a) film na 3
artus

Tez to obejzalam i... hmm straszne uczucia zaczely mna targac. Wzruszajacy film, na pewno wyciskacz lez dla niespelnionych kobiet, ktore komus poswiecily swoje zycie. Ale chyba na tym koniec. Od samego pczatku mozne byc zawiedzionym akcja ktora sie tam toczy a dokladnie wlecze. Zapowiedzi w kinie obiecujace, ale to jest dno. Mogliby choc na koncu troche poniesc sie emocjom.
Moim zdaniem ten film absolutnie nic nie wnosi, a nazwanie tego dzielem sztuki byloby oznakom zlego smaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones